Тайландын Гүнж Чулаборны нэрэмжит судалгааны институтын Магистрын тэтгэлэгт хөтөлбөрт урьж байна.

Тайландын Хаант Улсын Гүнж Чулаборны нэрэмжит Судалгааны институтээс 2021 оны хичээлийн жилд 1. Хэрэглээний биологийн шинжлэх ухаан: хүрээлэн буй орчны эрүүл мэнд, 2. Хүрээлэн буй орчин дахь хорт бодисийн судлал, 3. Химийн шинжлэх ухааны чиглэлээр магистрын тэтгэлэгт хөтөлбөрөө зарлалаа.

Тус тэтгэлэг нь замын зардал, сургалтын төлбөр, байр, эрүүл мэндийн даатгал, ном товхимол авах зардал болон сарын бүрийн тэтгэмж олгоно. Тэтгэлэгийн материалыг хүлээн авах эцсийн хугацаа 2020 оны 10 сарын 30-ны өдөр.

Дэлгэрэнгүй мэдээллийн дараах холбоосоос үзнэ үү.

Chulabhorn Graduate Institute Post-graduate Scholarship Program for NON-ASEAN Applicants (Academic Year 2021)

ГАДААД ХАРИЛЦАА, ХАМТЫН АЖИЛЛАГААНЫ АЛБА